Sputnik Eyes

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.29 TL
  • Boyut 48.9 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Shelly Alon
Sputnik Eyes; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz, Unity grafik motoru ile geliştirilen, iki boyutlu geometrik şekiller üzerinde bulunan yaratıkları aynı renkte bulunan konumlara yerleştirmeye çalışac

Sputnik Eyes; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz, Unity grafik motoru ile geliştirilen, iki boyutlu geometrik şekiller üzerinde bulunan yaratıkları aynı renkte bulunan konumlara yerleştirmeye çalışacağınız keyifli bir bulmaca oyunudur.

Oldukça eğlenceli ve renkli grafikleri ile göz dolduran oyunda temel amacınız, 2D geometrik şekiller üzerinde yer alan yaratıkları aynı renkteki konumlarına yerleştirmek olacaktır. Ancak bu iş sandığınız kadar kolay olmayacak. Zira bunun için hamleniz ve süreniz sınırlı.

Yani size verilen süre içerisinde ve sınırlı sayıda hamle ile tüm yaratıkları yerleştirmeniz gereken yerlere konumlandırmalısınız. İlk bölümleri alıştırma niteliğinde olan oyunda, ilerledikçe zorluk seviyesi artan 60 eğlenceli bölüm sizleri bekliyor.

Her bir bölümde fantastik manzaralarda mücadele edeceğiniz oyunda bölümler rastgele oluşturulmuş. Bu sebeple her bir bölümde farklı sürprizler sizleri bekliyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Sputnik Eyes indir